Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PS Vita vagy Nintendo 3DS XL?

PS Vita vagy Nintendo 3DS XL?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyiket vegyem meg? Nektek melyik jön be jobban?



(Nem volt még semmi PS vagy Nintendo készülékem se accountom.



2015. ápr. 22. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

3DS-t vettem anno, nagyon bejött :D főleg, hogy ha veszel egy gateway kártyát, játékból nem lesz hiány (if you know what i mean ;) )


inkább a 3DS, mert van 3D kijelző, és semmivel se rosszabbak a játékai, mint a vita-nak.

2015. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké. Miután feltettem a kérdést utána néztem kicsit a ds3 xl-nek és meg is találtam, hogy mit fogok megvenni. Csak az a gond, hogy akkor még ahhoz kell venni töltőt mert "elvileg" nem adnak hozzá ezt írták meg akkor még egy sd kártyát és ahhoz egy adaptert.
2015. ápr. 22. 20:36
 3/12 anonim ***** válasza:
A 3DS jobban fog tetszeni.
2015. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Krisipoke ***** válasza:
100%

Ha esetleg még nem lennél biztos, itt van még egy szavazat a 3DS mellett. Egyszerűen fantasztikus a játékkínálata, főleg, ha a sima DS játékokat is belevesszük (mert azokat is lejátssza!), és az online boltjában elérhető játékokat is.


Egyébként 1-2 ezer forintért lehet hozzá kapni töltőt, SD kártya meg jár hozzá tudtommal.

2015. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor biztos, hogy a 3DS-t fogom :)


Tudom, hogy a töltő 1-2 ezer forint. De veszek majd bele egy új sd kártyát.


És szerinted melyik lenne érné meg jobban egy 16 vagy 32 gigabájtos?

2015. ápr. 23. 20:03
 6/12 A kérdező kommentje:
Valaki le tudná írni mi az a gateway kártya?
2015. ápr. 23. 20:06
 7/12 Krisipoke ***** válasza:
57%

Egyelőre szerintem bőven elég a 16 gigás. Nekem egy raklapnyi játék van letöltve a shopból, és míg így sincs a közelébe sem annak, hogy beteljen.


Egyébként ha jól tudom, egy hacker kártya, amivel számítógépen keresztül letöltött játékokat lehet futtatni... De egyrészt nem is épp legális, másrészt tudtommal a 3DS játékokat nem is futtatja, harmadrészt a system update-ek ezeket mindig meg szokták ölni.

2015. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oké értem.


A gateway kártyát inkább hanyaglom.

2015. ápr. 24. 13:48
 9/12 A kérdező kommentje:
Megjött tegnap előtt a djágaszágom. :)
2015. máj. 7. 20:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Gratula!


Akkor lehet csapatni a legjobb gémekkel! :D

2015. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!