Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopvásárlás előtt állok és...

Lev3 kérdése:

Laptopvásárlás előtt állok és nem tudok dönteni, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

ezt a két laptopot néztem ki:

[link]

vagy

[link]

Melyik a jobb internetezésre és játékokra?



2015. ápr. 22. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] Szerintem ezt vedd meg ez jó mindenre nekem is ilyenem van és far cry3 közepes grafon nem megy 35 fps alá.
2015. ápr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez tényleg nagyon jó gép csak nem nagyon szeretnék 145000 Ft fölé menni, de azért köszi
2015. ápr. 23. 09:00
 3/7 anonim válasza:

Ha mindenképpen a kettő közül szeretnél választani,akkor szerintem a HP-t válaszd.

Viszont ha egy kicsit gondolkozol,akkor rájössz,hogy a 4GB ram kevés lesz egy pár év múlva.

Itt egy hasonló fajta gép, 8GB rammal.


[link]

2015. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi ez tényleg jónak néz ki de nem lesz kevés a procinak az órajele?
2015. ápr. 23. 12:38
 5/7 A kérdező kommentje:
a rádium.hu-s nak csak 4 gb memóriája van a másik bolt pedig elég sufninak néz ki
2015. ápr. 23. 12:41
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

most ezt találtam

2015. ápr. 23. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

Jól látod, a HP-s xoomstore elég putri hely, és azt is nézd, hogy ott előre kell fizetni. Szerintem csak olyan helyről rendelj, ahol utánvétellel fizethetsz, mert én ezt már megszívtam ezzel.

2015. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!