Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék vásárolni...

Zöldségnyúllal kérdése:

Laptopot szeretnék vásárolni maximum 140000 forintért. A felhasználási cél a multimédiás funkciók kihasználása, például filmnézés, netezés, illetve kicsit régebbi játékok futtatása lenne. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Én egy lenovot találtam erre a célra, lentebb megadom a linket. Véleményeket és ajánlásokat szeretnék kérni arra, hogy ezt érdemes lenne-e, avagy ha nem, akkor mit lenne érdemes megvennem? Ezt néztem ki: [link]

2015. ápr. 25. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem rossz gép.

Ebben az árban ezek tűnnek még jónak:

[link]

[link]


Ezek megbízhatóbb boltok. A Toshiba procija gyengébb kicsit, de az valódi minőség 3 év garival.

Az Acer olcsóbb, és a garanciája megbízhatóbb, mint a Lenovónak. (keress rá, hogy Lenovo Telemax garancia)


Egyébként a Lenovónak fullHD kijelzője van, a többinek csak hd, de az sem vészes 15,6-on, viszont, ha olcsón akarsz olyan notit, amivel játszani is lehet, akkor luxus lenne 1920*1080 pixelt számoltatni ezekkel a VGA-kal szerintem, gyengébben menne a játék.

De egyébként a fullHD tényleg sokkal szebb, csak jobban terheli a gépet, és az akksit is. :(

2015. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A Dell a legjobb választás. Vegyél inkább olyat,amit valaki már nemrég megvett,és nem tetszik neki,ezért 60-70ezerrel olcsóbban meg tudod venni tőle szintén sok gyári garanciával.

Nemrég találtam egy gyöngyszemet: [link]


Sok sikert!

2015. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!