Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » World of Warcraft, hogyan...

World of Warcraft, hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem h szeretnék elkezdeni eredeti szerveren játszani és azelőtt még sohasem hátszottam. Namost azt nemtudom, hogy elég-e csak a WoD kieget megvenni és már is tudok játszani vagy kell az előző kieg is illetve a starter edition? battle.net oldalan láttam hogy akciósan a Starter edition és a WoD + instant lvl90 50Eu. Szeretném a legolcsóbban meguszni, szoval a starter edition feltétlen kell vagy Elég ha G2A-ról Rendelek egy WoD-ot és mar játszhatok is?

2015. ápr. 25. 19:18
 1/4 anonim válasza:

A Battlechest kell ahhoz, hogy tudj játszani a játékkal. Ez tartalmazza a MoP-ig az összes kieget. A WoD-ot azt külön kell megvenni.

A Starter hiába van meg, azzal nem érsz semmit. Az csak azért van, hogy kipróbáld a játékot.

2015. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írja. Annyit még hozzá fűznék, hogy a battle chest 4Ft körül van és jár hozzá 1 hónap game time. A Wod-hoz pedig jár egy 90-es karakter boost :)

És megéri még meghívatni magadat egy barátoddal, mert akkor te is és ő is sokmindent kaptok. Pl mountot, ygyorsabb fejlődést, summont... ilyesmi

2015. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 ezer bocsi :D Utolsó voltam
2015. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszömöm a válaszokat. :)
2015. ápr. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!