Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a freemail...

Elfelejtettem a freemail jelszavam de tudom az felhasználó nevet hogy állithatom jelszó emlékeztető nincsen nem lett beállitva?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 22:04
 1/4 Gábor_79 ***** válasza:
Ezzel az a probléma, hogy mindenki más ismeri a felhasználónevet aki ismeri az e-mail címed. Ugyanis a felhasználónév képezi az e-mail cím előtagját. Vagy máshogy történik?
2015. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:

Mielőtt komolyabb levelezésbe kezdenél, tanulj meg írni! Így hiába is írsz ezer levelet nem fogják érteni, hogy mit akarsz.

Tényleg, mit is akarsz?

2015. ápr. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom a felhasználo nevem a freemailbe de a jelszot nem hogy tudom visszacsinálni?
2015. ápr. 26. 07:41
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
Az simán lehet, hogy a használd jelszavad jó, csak mondjuk 3 hónapig nem léptél be a fiókodba, így azt törölték a felhasználó szabályzat alapján. Az, hogy más szolgáltatásba beléptél az e-mail használatával, az nem számít.
2015. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!