Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami megoldást nem tud...

Valami megoldást nem tud ajánlani valaki? Régi telefonom nem szeretném kidobni, viszont úgy belassult hogy szinte már használhatatlan. Androidos rendszer fut rajta 4. 0.4-es verzió.

Figyelt kérdés
Rendszertisztítást-visszaállítást gyári állapotba, optimalizálást, gyorsító tár ürítést próbáltam már, sikertelenül!

2015. ápr. 26. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 1 magos processzora van és 512MB RAM van benne, akkor menthetetlen. Hatalmas visszalépés volt ilyen téren az Android, mert a legtöbb telefont kukára ítélte. ICS felett megnőtt a memóriaigény, hirtelen elszaporodtak a 2 mag feletti processzorok, az alkalmazásokat is már bőkezűbben kezelik, nem finomkodnak az erőforrásokkal. Nem csak az alap rendszer memóriaigénye lett a duplája (350MB szabad felhasználóható helyett ~100), hanem az alkalmazásoké is, így bármit csinálsz, kevés lesz. Ezen program nem segít, csak az, ha visszaállsz Gingerbreadre, viszont úgy meg egy rakat új alkalmazás már nem fog működni, hiszen 4.x-et megkövetelik.
2015. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a választ! Igen 1 magos, és 512-es. Ezek szerint, egy idő után minden okos készülék (Androidos) kukára van ítélve, a hardverek fejlődése, és a már hozzájuk írt appok miatt?
2015. ápr. 26. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:

nem, ez így nem egészen pontos. én nem kukáztam a samsungomat amikor vettem egy csúcsgépet...csak tudomásul veszem, hogy fényképezésen, telefonáláson, és kisebb netezésen kívül másra nem használom.

Tartaléknak nagyon jó, csak hat éves..néha kell a ramot ellenőrizni, de az nem gond.

ne dobd ki, valami turpisság lehet...

2015. ápr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!