Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az eszközről? Érdemes lenne e megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

erről lenne szó. az egyik használt dolgokat áruló kereskedésben láttam meg, és az lenne ugye a kérdésem, hogy érdemes e megvenni?

(Wacom táblából csak a nagyon kicsi verzió elérhető errefelé, még mielőtt írná valaki, hogy csak ilyet érdemes venni. Szerintem nem feltétlenül.)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. ápr. 28. 18:04
 1/2 Elektromann ***** válasza:

Én is szoktam használt dolgokat vásárolni. A tapasztalatom az, hogy többségében jók, de számítani kell arra is, hogy mivel nem mindig tudni, mennyi ideje használják, és bár elsőre jónak tűnik, lehet, hogy nemsoká tönkre megy. Én egy videokártyával jártam így, meg vettem használtam, és egy hónap múlva dobhattam ki. Viszont, az alaplapom, amit szintén használtan vettem, még mindig jó.

Ha meg szeretnéd venni, és tudnád mire használni, szerintem egy próbát megér, ha nem sajnálod rá a pénzt. Ha félsz attól, hogy hamar tönkremegy, inkább szerezz be valahonnan újat, az biztos nem megy tönkre.

2015. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. ápr. 28. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!