Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik megoldást...

Ezek közül melyik megoldást válasszam, ha azt akarom, hogy a laptop merevlezeme minél később haljon meg?

Figyelt kérdés

1. Reggel bekapcsolom, megnézem rajt azt ami fontos, aztán teljesen leállítom, majd délután, amikor újra szükségem lesz rá, akkor megint bekapcsolom.

2. Reggel bekapcsolom, megnézem rajt azt ami fontos, és megy egész nap a gép, úgy, hogy hosszú órákig tétlenül van hagyva délutánig.

3. Reggel bekapcsolom, megnézem rajt azt ami fontos, utána alvó állapotra teszem addig, amíg nem használom megint (délutánig).


2015. ápr. 30. 06:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Most te vagy a gépért vagy a gép van érted? Úgy használd, ahogy neked jó. A hddbe nem lehet belelátni, tönkremehet a sok kibe kapcsolástól de akkor is, ha csak áll a polcon. Én altatni szoktam, mert úgy azonnal bekapcsol és nem kell rá várni.
2015. ápr. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 vagy 3


én az elsőt választanám

2015. ápr. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!