Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8.1 az audioszolgáltat...

Maty02 kérdése:

Windows 8.1 az audioszolgáltatás nem fut. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a problémám hogy játszottam és közbe skypeoltunk és kék halált kaptam amikor utána ujra indult a gép akkor ha rávittem a hangerő állítóra a tálcán akkor azt irja hogy "az audioszolgálltatás nem fut" ha rákattintok akkor megpróbálja elindítani de utána azt irja hogy nem sikerült javítani. Megpróbáltam mindent, ujra raktam a drivereket és vagy 100szor ujraindítottam a gépet. Utána meg akartam nézni nem e van új windows frissítés de a windows update t be se tölti és nemtudom még megnézni se. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. máj. 2. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem a dvd olvasót felejtette el a win 8.1,hogy létezik.

ezzel alá is írta a halálos ítéletét,a gépről exitáltam ( letöröltem )

ha van visszaállítási pontod a kékhalál előtti időpontra,akkor állítsd vissza. :)

2015. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem. sajnos nincs. más ötleted van? nemszeretném egyből ujrarakni
2015. máj. 2. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:

próbáld meg telepítő lemezzel javítani.

nem a telepítést választod,hanem a javítást.

esetleg a hangkártya driver újratelepítése.

2015. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
laptop szóval nincs lemez és a drivereket már ujratelepítettem de még mindig nem jó. más tipp?
2015. máj. 2. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet hardveres a hiba,és nem szoftveres.

ha más nem ír valami megoldást,javaslom,hogy nézesd meg szervizbe,ha még jótállás alatt van a lapi.

2015. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát köszönöm lehet hogy az lesz, és szerintetek egy ujratelepítés segítene? nemszeretném egyenlőre csak megkérdezem mert az is egy eset még. más ötlet nincs?
2015. máj. 2. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:

nemigen vagyok képbe windows terén,linuxot használok legfőkébb.

nem tudom hogy egy újratelepítés segít e,más ötletem nincs.

2015. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! és esetleg másvalaki nem tud valamit?
2015. máj. 4. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!