Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek alcatel pop c7 a...

Szerintetek alcatel pop c7 a jobb vagy a nokia lumia 530?

Figyelt kérdés
szeretnék egy új telefont és nem tudom melyik jobb szerinetek ? indoklást is kérek ha lehet ;)

2015. máj. 6. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan kérdés mint hogy iPhone-t vegyek vagy Androidos telót. Én androidot használok lassan már 5 éve és olyan dolgokat lehet rajta csinálni, mint egy gépen.(Nem word dokumentumokra és ilyesmikre gondolok). Akár java programokat is tudok írni rajta, majd egy virtuális WINXP-ben a telón tudom debugolni. A windowsosról nincs véleményem mivel olyanom még nem volt, az egyetlen dolog amiért aggódnék az az app kínálat.
2015. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én WP-t használok, igaz, hogy nagyobb telefonon (lumia735) de elégedett vagyok vele. Rendszer, kamera, akkumulátor kapacitás, kinézet, de még az alkalmazás kínálat is mind megfelelt az elvárásaimnak. Volt már androidom is korábban, azzal sok bosszúságom volt, viszont állítólag erős hardveren az is tud jól működni. Applét a pofátlan túlárazottsága miatt soha nem vennék. Működésre nincs velük gond, de egyszerűen nem ér annyit, mint amennyit kérnek érte.
2015. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Friss 530 használóként azt ajánlom. Viszonylag gyors, app kínálat átlagos. A személyre szabás a kedvencem benne. :D Minden úgy történik ahogy akarom.
2015. máj. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!