Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet youtube videóba...

Hogyan lehet youtube videóba egy olyan kis ablakot csinálni, amelyikre ha rákattintassz, bejön egy másik videó? Pl. :https: //www.youtube.com/watch? V=slCKSCxLCoA 4:14-nél

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem néztem meg a videót, de nagy videósoknál gyakran látni ilyet. Szerintem videó szerkesztő programjukkal a végén odarakjak kisebb ablakba, majd youtube-al megcsinaljak. Utóbbi, nem tudom hogyan, de mikor én feltöltöttem egyet, akkor a youtube előhozott ilyen (youtube szerkesztő) -t és ott belehetett keretezni egy részt és pl. odairni valamit, ami a videóban xy időben megjelenik...és ugyan így van a te kérdésednél is.


Ui. De hogy pontosan hogyan kell.. :/

2015. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kommentárt beraknak és ha rákattintasz bejön egy másik videó.
2015. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A videóhoz beraknak egy bármilyen videót, majd amikor feltöltöd, hozzáadhatsz kommentárt. A linket beütöd, aztán kész! Remélem segítettem.
2015. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2015. máj. 27. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!