Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újra telepítettem a gépemet...

Pentgoon kérdése:

Újra telepítettem a gépemet (windows7 32-bit), azóta nem tudok hd-ben videót nézni + játszani sem a videokártyámra meg azt írja, hogy szabványos Vga grafikus adapter és nem találok hozzá driver-t. Valami tipp?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 22:14
 1/9 donfetibo ***** válasza:
Milyen típusú a videokártyád, írd le!!!☺☻
2015. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Drone007 ***** válasza:

Csak egy tippem van: fel kéne telepíteni a videokártyát.

A legjobb ha előszeded az eredeti dobozt, és a cd-vel amit hozzá kaptál felteszed a drivert. Ha tudod a típusát a kártyának, akkor a neten is kereshetsz drivert hozzá (amd.com vagy nvidia.co.uk).

2015. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tengor ***** válasza:
Drivere hiány. Gyártó oldaláról szedd le a legfrissebbet (a CD-n valszeg már elavult van). Illetve ezek után érdemes elgondolkozni, hogy vajon még milyen drivereket nem tettél fel!
2015. máj. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nem tudom milyen a videokártyám ,mert nem írja pedig megnéztem már különböző programokkal :/
2015. máj. 7. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:

AIDA64 elvileg kiírja. Amúgy igen, driver hiány, kb. semmire nem jó az a szabványos driver, csak arra, hogy legyen kép.


Ha nagyon nem akarja az AIDA64 sem, akkor pedig kapd szét a gépet és nézd meg, hogy milyen kártyád van. Ha megvan a telepítőlemeze vagy a doboza, az is segít.

2015. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
AMD Radeon HD 7670M elméletileg ilyen van a gépemben :)
2015. máj. 7. 15:15
 7/9 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem egy driver-t ami elvileg ehhez a videokártyához való, de semmi változás
2015. máj. 7. 15:54
 8/9 Drone007 ***** válasza:

Az a nagyon nagy baj, hogy úgy tűnik nem értesz a dologhoz. Nagyon nem. Nem bántásból, de azt javaslom kérd meg egy hozzáértőbb ismerősödet, hogy nézze meg a gépedet, mert te sajnos dilettáns vagy ehhez.

A másik megoldás a számítógépszervíz, ahol lehet, hogy kicsit ki fognak nevetni, de legalább menni fog a géped.


A távsegítség kimerül a fenti tippekben. Egy hozzáértőnek (nem szakembernek!) nagyjából 3 perc kellene megállapítani milyen kártyád van és milyen driver hozzá a megfelelő. Bocsi.

2015. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nem értek hozzá, ezért kértem segítséget :) már szervizben van és csinálják :D
2015. máj. 10. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!