Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tegnap a gépem kiírta, hogy...

Tegnap a gépem kiírta, hogy vírust talált és javasolta az újraindítást, valamint azzal együtt egy nagy kaliberű víruskeresést is felajánlott. TÖBBI LENT! (? )

Figyelt kérdés

Én ezt elfogadtam és a rendszerbetöltés előtt 2 órán keresztül zajlott a víruskeresés. Talált is jó néhányat, amiket a karanténba helyeztem.

Viszont, mondhatni túl jó munkát végzett, mert miután betöltött a rendszer, észrevettem, hogy nem tudok filmet nézni semmilyen lejátszó programon se. Van amelyiken a hangot lejátssza, de a képet nem, de például a BS Player egyiket se hajlandó, azt írja, hogy valamilyen kodek hiányzik.

A youtubeon viszont gond nélkül lejátssza a videókat.

Tudna valaki segíteni? Mit törölhetett ki a vírusirtó és honnan tudnám ezt "visszaszerezni"??



2015. máj. 7. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Kodekeket felraktad?
2015. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy azt nem tudom honnan szerezzem meg és hogy rakjam fel. A rendszer nem ajánl fel semmit.
2015. máj. 7. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!