Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 64 bites Win7,4Gb (DDR3) -as...

64 bites Win7,4Gb (DDR3) -as géphez. Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Egy fejlesztő eszköz (Visual Studio) külön "Tool"-ja, vagy kiegészítője (ahogyan tetszik) nem képes lefutni 32 bites Win-en. A gép alapból böngészésre, azonkívül intenzívebben programozásra van használva az említett fejlesztőeszközben. 2 éve 32 biten használom, de a grafikus alapból lecsippent belőle 1 GB-ot így csak 3-at érek el a rendszer számára. Kérdésem, hogy megéri-e a 4GB-hoz 64-et tolni (az én esetemben)?

2015. máj. 8. 09:12
 1/5 Tengor ***** válasza:
Te nem jutsz több RAM-hoz a 64 bites oprendszerrel, de legalább az oprendszer többet fog alapból felhasználni, szóval még rosszabbul is járhatsz (persze nem biztos, hogy ez érezhető is lesz, inkább csak mérhető)
2015. máj. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én is tudok erről, hogy alapból többet használ az op. rendszer 64 biten, sőt a programok, fejlesztőeszközök 64 bites változata is akkor többet fog, pont emiatt kérdeztem. Csak nem tudok dönteni, mert nálam alapból nincs kihasználva 1 GB a grafikus ramja miatt. Szóval ha 64 biten látná azt a +1-et is, és lefoglalná előlem az nem is lenne még gond, csak maradna meg ugyanez a teljesítmény kb. mint most.
2015. máj. 8. 09:40
 3/5 Tengor ***** válasza:
A VGA miért foglalja le az 1 GB-ot? Használja osztott memóriaként, vagy a 4 GB-os határ miatt használhatatlan az az 1 GB?
2015. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 4GB-os határ miatt.
2015. máj. 8. 10:20
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha esetleg még számít:

VGA: GeForce 210 (1GB) tehát nem integrált

CPU: AMD Athlon II X3 450 (3 x 3.2Ghz)

Alaplap egy Gigabyte AM3+

2015. máj. 8. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!