Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows hang van, de lejátszók...

Windows hang van, de lejátszóknak nincs ( KMPlayer ) Rengeteg hibaüzenet nem férek a sajátgép tulajdonságokhoz, mert hosszú üzenetekkel válaszol pl. the expection unknown software expection 0xc0000409 occured in the application Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni - nem vagyok számítógép zseni, csak felhasználó - millió vírusírtó rendszertesztelő próbálva - semmi.Windows XP SP3 asztali gép nagyon szeretem és 66 éves vagyok - újfajta Windowsok nem tetszenek és maradnék ennél a gépnél, ha lehetne...Nem aktív a hangbeállító panel sem, nem látszik a keverőpult sem. Mit tehetek?

2015. máj. 8. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Újra kellene ezt telepíteni, nagyon úgy tűnik. Hozzáértés híján meg kell kérni valakit, akinek van ebben némi gyakorlata.
2015. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha orrba-szájba hibaüzenet, szerintem is újrahúzás kéne. Lehet próbálkozni, de ez a leggyorsabb ilyen jellegű prob-nál. Után úgyis kiderül, van-e hardver gond is...

Amúgy, ha a géped alkalmas a win7-re, azzal jobban járnál, igaz kissé át kell méretezni a partíciókat, ha most a C nincs kb 40GB.

2015. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Helyette telepítsd a PotPlayert, ami a KMPlayer kiköpött hasonmása, a KMPlayer fejlesztői készítették, vagy a VLC Player-t szedd le!

A KMPlayer maga egy TRÓJAI!!!

Jobb, ha rám hallgatsz!!!!!!!!

2015. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mindenkinek a köszönöm a segítséget, tanácsokat - közben némi angol nyelvtudásom révén a hangot félig megoldottam a netről.

services.msc - windows audio - start - ok és van hang míg bekapcsolva marad a gép.Egyenlőre ezzel elvagyok.amennyiben lehetek telhetetlen még kérdésem lenne - mitől lett az XP 15 Gb ?

2015. máj. 28. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Az gáz... [link]

Rendszer-visszaállítási pontok törlése, CCleaner(lehívási adatok is bepipálva), hibernálás kikapcsolása, ha nem használod, lapozó-swap fájl méretét fix-re 2024-re. Az összes § jelű mappa törlése.

De lehet újrahúzás lesz a vége...mint általában. Nincs gond az xp-vel, ha csak alapon használod, de ha a géped alkalmas, érdemes váltani 7-re. Az hamar megszokható, a win8 nem annyira.

[link]

2015. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!