Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan érdemes egeret rendelni...

Honnan érdemes egeret rendelni? Igazából az oldalak megbízhatóságában nem vagyok biztos, hogy merjek-e előre utalni.

Figyelt kérdés

[link]


Ezen az oldalon néztem ki az egeret, mivel máshol nem igen találtam olcsóbban, de nem vagyok benne biztos, hogy megbízható az oldal. Véleményeteket szeretném kérni, hogy akkor mégis honnan rendeljek egy ilyen egeret.



2015. máj. 8. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva az egér nem az az árkategória, amit érdemes neten rendelni. Ugyanannyit kifizetsz szállításért, mint amennyibe kerül. Miért nem mész be az első utadba eső számítógépes szaküzletbe, és veszel egyet? Ott legalább tutira garanciális, és helyben visszaviheted, nem kell telefonálgatni és postázgatni, ha mégsem jó. Egyébként meg mit tud ez az bigyó, hogy 12 ezer forintba fáj? 1500 Ft-ért vettem egeret, és szinte ugyanígy néz ki.
2015. máj. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Soha ne vegyél olyan lézeres egeret, amiben kikapcsolhatatlan szoftveres gyorsítás van-márpedig a Sensei ilyen. Ugyanettől a gyártótól ott van a Kana V2 vagy a Rival, esetleg a Zowie FK-ja, azok igazi gamer egerek. A közhiedelemmel ellentétben az optikai szenzoros egerek pontosabbak a lézereseknél. Vannak jó lézeres egerek, de 20 ezer Ft környékén.
2015. máj. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!