Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A monitorom van hogy magától...

A monitorom van hogy magától kikapcsol. Miért?

Figyelt kérdés
Mitől lehet? Először akkor történt,mikor játszottam csak kikapcsolt,de aztán bekapcsoltam és ment tovább. De mostmár van,hogy netezés közben is kikapcsol? A VGA lehet a ludas,mert kb egy másfél hónapja vettem újat és elég drágát szóval remélem nem az a gond,eddig megfelelő volt. Vagy a lakás áramellátásával van baj? Mert az is előfordult,hogy egy egyszerű mikor-használattól elment az áram és lecsapta a biztosítékot. De akkor miért kapcsol ki a monitor?

2015. máj. 15. 20:04
 1/5 anonim válasza:
Nekem a monitor áramellátásával volt a baj.Nem kapott mindig normálisan áramot.Egyre gyakrabban kikapcsolt,utána meg bedöglött.
2015. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mostmár kezdek félni,mert 5 percenként kikapcsol. Ugye nem a VGA a hibás,mert új és nem szeretném hogy tönkremenjen. Végülis nem csak játék közben megy el,szóval nem hinném. A monitor amúgy AOC TFT1780.
2015. máj. 15. 20:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy nézzem meg kap-e áramot?
2015. máj. 15. 20:11
 4/5 anonim válasza:

Nem nagyon értek hozzá :D

Amikor az én monitorom volt rossz,sokszor sercegett,meg elment a kép,ilyenkor jól meg kellett ütögetni,és jó volt.

Nincsen esetleg egy tv-d vagy más kijelződ amihez hozzá tudnád dugni?Úgy lenne a legegyszerűbb megállapítani.

2015. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kezdek rájönni. A mikrom zárlatos lett. Mikor már a hangdal is elment akkor mondom ez nem VGA hiba,megnéztem mi van bedugva. És kihúztam a mikrot azóta egyszer nem ment el. Sajnos egyszer megsérült a teteje kicsit megégett és vszeg ezért.
2015. máj. 15. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!