Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Driveres kékhalál ellen mit...

Driveres kékhalál ellen mit tudok tenni windows 8.1-en? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2 hete vettem egy asus notebookot 220-ért. Van rajta wifi, de nekem nem volt elég gyors és vettem egy 150mbs wifit, aminek a driverjét telepítettem. Újraindítás után kékhalállal lepett meg a gépezet. Megpróbáltam safe módban indítani,de nem tudom mert külön asus boot van rajta, és egyszerűen sehogy sem működik az f8 és semmi más sem. Így folytom csqk újraindul, megnézi a hibáját,újraindul és így körkörösen. Mit tudok csinálni neki? Mert esdig semmit se tudtam,nem mozdul semmire!

2015. máj. 15. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
220-ért nagy valószínűséggel eleve gigabites lan volt benne, csak megjegyzem. Hogy néz ki ez az Asus boot, mik az opcióid ott?
2015. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan nincs semmilyen opciólehetőség. Ha benyomom a gépet kiírja az asus logót és tölt mint a win 8.1 körbe körbe a pöttyökkel. És azután pedig maga a win 8.1 következik. Semmit sem tudok közben csinálni
2015. máj. 15. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
f2 akkor.
2015. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D az jó, de hogyam tudom safe-be rakni?
2015. máj. 15. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!