Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy mentsem meg a fájlaim a...

Hogy mentsem meg a fájlaim a pendrive-omról?

Figyelt kérdés

Ráraktam a pendrivera elég sok képet. Párszor be volt dugva, akkor működött simán, mutatott mindent. Aztán a barátom is felakarta rakni a képeket, de nem látott mást, csak mindenféle karaktert és fura fájlokat. Az enyémen dettó. Aztán csináltam valami javítást, amit felajánlott a gép, egy FOUND mappába belerakta a képeket (ami csak winrarba látszik amúgy), de onnan sehogy sem tudom visszarakni.


Ezt már 2 pendriveommal is eljátszotta a laptopom. Vírus lehet? Hogy tudom visszaállítani a képeket? Fontos lenne!


Köszönöm a válaszokat



2015. máj. 18. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Le szoktad választani a pendriveot vagy csak kihúzod?
2015. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor pont kihúztam, mert rohantam suliba, de egyébként leszoktam választani.


Az egyik pendriveot leformáztam, mert megtaláltam a másolatokat a gépen, de azóta sem működik jól. Raktam rá zenéket, és ha bedugom a magnóba akkor eljátszik egy számot kb fél percig, majd átvált egy másikra 10 mp-ig, és visszaugrik az elsőre. Ezt így amíg le nem kapcsolom. Továbblépni nem tudok, se semmi.

2015. jún. 15. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!