Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell visszaállítani a...

Hogy kell visszaállítani a laptopom billentyűzetét?

Figyelt kérdés
kb másfél éve vettem egy windows 8-as compaq laptopot és egy idő után ha elkezdenék írni és megnyomok egy billentyűt akkor különböző ablakokat hoz elő, de nem tudok írni semmit. próbáltam már nézni mindenféle beállításokban de nem tudom hogy ez mi és hogy lehetne visszaváltani/kikapcsolni. ötletek, valaki?

2015. máj. 20. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Beragadt a control/alt/ilyenek?
2015. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem :/ nem szokott beragadni semmi, van hogy írok valamit, pár percig böngészgetek aztán megint írnék és random elkezdi ezt.
2015. máj. 20. 11:59
 3/4 Tengor ***** válasza:
Mivel szünteted meg? Újraindítod? Milyen jeleket ír?
2015. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem ír semmit olyankor, csak előhoz ablakokat. pl ha F-et megnyomom Files ablakot hozza elő, de nincs minden egyes billentyűnek ilyen funkciója, pl O-ra nem csinál semmit

úgy szüntetem meg hogy lecsukom a laptopot, ha kinyitom újra akkor be kell írnom a jelszóm, viszont abba van O amit pedig ilyenkor se akar írni, a többi betűt igen. megnyitom a billentyűzet a képernyőn-t és akkor azzal egérrel kattintva írom be az O-t a jelszómba, ezután ha belépek megint ír rendesen.

2015. máj. 20. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!