Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Váratlanul újraindul a számító...

Váratlanul újraindul a számítógépem, valami segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A cím szerintem mindent elárul, de kifejtem itt bővebben. :)

Szóval amint bekapcsolom a számítógépemet, kb. 10 perc alatt újraindul magától a gép, viszont amiután újraindult már megy rendesen, semmi baj nélkül. Viszont elég idegesítő és félek, hogy nem-e okoz ez a semmi jelzés nélküli újrainudlás gondod a gépemnek? Azért leírom a gépem konfigurációját is...


Processzor: Intel Pentium G3220 3.0GHz (Dual-Core)

RAM: 2x2GB

Videókártya: AMD Radeon HD 5570, 1 GB, 128bit.

Alaplapról még annyit tudok, hogy Asrock. :D

Többit nem tudom..


Nem rég jelent meg a probléma, de minél hamarabb szeretnék segítséghez fordulni, hogy ne legyen súlyosabb a gond. Értelmes válaszokat szeretnék és bórzasztóan örülnék minden egyes válasznak!!! Köszi előre. :)



2015. máj. 20. 13:40
 1/8 Tengor ***** válasza:
Táp típusa?
2015. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valamilyen program segítségével meglehetne ezt nézni?
2015. máj. 20. 13:42
 3/8 Tengor ***** válasza:

Ha nem full extrás a táp (akkor valszeg tudnád a típusát is), akkor nem. Le kell venni a gép oldalát és megnézni.

Oprendszer rendben van? Mikor volt utoljára újra pakolva? Frissítések és a vírusirtás rendszeres?

2015. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oprendszer körülbelül 9 hónapja lett rakva, frissítések kivannak kapcsolva, vírusírtást nem szoktam, de van vírusírtóm és bevan kapcsolva, szokott 1-2t észlelni, de azokat törlöm is. Advanced System Care-rel szoktam tisztogatni a gépemet, mikor úgy látom hogy eléggé lassú. Mit javasolsz, min kéne változtassak?
2015. máj. 20. 13:54
 5/8 anonim válasza:
Az Aida nevű programmal megtudod nézni. Leírásokat meg az interneten találsz blogokon pl informatikavilaga.blogspot.hu
2015. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tengor ***** válasza:

A frissítések kikapcsolása öreg hiba, bár talán az újraindulásnak nem lehet hozzá köze.

Táp típusa még mindig kérdéses...

2015. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem az AIDA64et, de nem tudom hol kell megkeresni a tápegység tipusát. :DDDD Angolul vannak a cuccok, esetleg valaki elmagyarázná??
2015. máj. 20. 14:32
 8/8 Tengor ***** válasza:
A táp típusát nem fogja megmondani az AIDA (max annyit, hogy ATX, de azzal meg sokra nem megyünk). (#5 nem tudom mire írta)
2015. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!