Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógéphez milyen kontrolle...

Számítógéphez milyen kontrollert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni számítógéphez (játékra) kontrollert.

10-12k a keret. Xbox 360 kontrolleren kívül van jó? Esetleg ami megéri? Mi az ami jó? Gagyit nem akarok. Abból volt elég. :)


2015. máj. 20. 13:45
1 2
 1/11 anonim válasza:

Xbox360as elég jó hozzá azt vegyél.

De nem értem miért annyira menő ez az amcsi "K"-zás.

Főleg 10ezer forintnyi összegnél. Ennyi ká annyi ká.

Magyarok vagyunk, tudom hogy szleng de még csak nem is magyar. KÁ.

2015. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Xbox 360-as.
2015. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tengor ***** válasza:

OFF:

#1, a k az miért lenne amcsi? SI prefix metrikus rendszerben. A kiló rövidítése, ami ezret jelent. Persze ettől még szleng.

Mókás, mert az amcsik nem is metrikus rendszert használnak :)

2015. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is XBOX 360. Olcsóbb is, minden játék egyből felismeri, nem kell konfigurálni, tökéletes ergonómia (mondjuk a D-pad egy kalap szar, de ennyi belefér), neked AZ kell. ;)
2015. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Többnyire verekedős játékokhoz lenne, amihez elengedhetetlen a D-Pad. Így is így döntenétek? Egyébként köszönöm a válaszokat. :)
2015. máj. 20. 15:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Háááát... Végülis a Box tulajdonosok is tolják valahogy a MK-t... :) De tény, hogy bedugod, oszt' megy.

Szerintem akkor érdemes körülnézni olyan D-pados kontrollerért, ami hasonló a PS-eshez.

2015. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én jelenleg úgy tolom PS3 kontrollerrel, hogy progival emulálom és Xbox kontrollerként ismeri fel minden játék. Tehát Box gombokat mutat majd, értelemszerűen ha tudod, melyik szimbólum melyik gombot helyettesíti, így is működik.
2015. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És egyébként miért rossz az Xbox 360 DPadja? Nagyon sokan panaszkodnak rá. Túl érzékeny? Ha hátrafelét nyomsz érzékeli a felfelét is? Nem tudom elképzelni.
2015. máj. 20. 20:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kényelmetlen amiatt, hogy full csúszós egybe műanyag az egész. Megnyomod és visszajelzésnek olyan rossz érzés fog el... Nagy, és otromba. Nem keveri össze az irányokat, de egybe mozog az egész, akármelyik nyilat nyomod. Mintha egy 5x akkora gombot nyomkodnál.
2015. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A mostani 3000 forintos kontrollerem is ilyen azthiszem. A Dpadja egy nagy gomb, ami forog arra, amerre nyomod. Meglehet szokni.. a kompatibilitás miatt szerintem az xbox360 kontroller mellett döntök, de még elválik. :)
2015. máj. 20. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!