Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FIFA 15-ben, hogyan lehetne...

FIFA 15-ben, hogyan lehetne zsetonokat szerezni, Ultimate Team-ben?

Figyelt kérdés

Play Station 3-on játszok a FIFA 15-tel, már 4 hónapja, és a játék legalábbis velem, unfair. Mindig nagynehézkesen összekapartam a 7500, vagy 15000 zsetont 1db játékos csomagra, de eddig összesen 3 ritka játékost kaptam, a többi mint fogyóeszköz, és ilyesmik... A csapatomban mindig mindenkinek valami baja van, húzódás/sérülés/piros lap/lejárt szerződés/stb... Próbáltam azt is, hogy híresebb játékosokat megveszek az FCBarcelona vagy Real Madrid nevű csapatokból, és eladom, de általában nagynehezen 45perc alatt tudok a realból pl. egy Iker Casillas-ra (nem tudom hogy írják a nevét pontosan) vagy a Barcából Xavi-ra. Mindig túllicitálnak, olyan összeggel, hogy azt próbálhattam eladni egyszer, nem ment... Veszteségem lett rajta. 1500 egy Xavi licitre, de mindig 3000-re 1500-ről is akár rálicitálnak, és nagyon bosszantó folyton vadászni, szóval ez a lehetőség nem jó... Már vagy egy csomó speciális pakkot nyitottam amit a játék adott, 12ritka játékossal, de csak ilyen random ismeretlenek jöttek, akik még játszani sem tudnak, és hátvédekből meg már szinte rohadt nagy a túltengés... Most nyitottam megint egy pakkot, 15ezer zsetonért, reménykedve, hogy megszán a játék, és valami ritkább játékost ad, nem Lionel Messire gondolok, (jó is lenne), hanem valami ritkábbat adhatott volna eddig... És helyette kaptam a 24 lapból, 19 vagy 20 fogyóeszközt/edzőt és 4 játékost. Még csak a csapatokat sem ismerem... Szóval az lenne itt a kérdés lényege, hogy van e valamilyen csel, ami során egy kis zsetonhoz tudnék jutni? Mert ez így nem jó, unalmas... (Barátaimnak ennyi idő alatt rengeteg jó játékosuk volt, sőt, fele ennyi idő alatt, és másik felhasználón elkezdtem egyidejűleg még egy FIFA-t, és annál sem jutottam semerre sem...

Ja, és a PS3-asomon kobra van, multizni is lehet, nem kaptam bannt)



2015. máj. 21. 18:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!