Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy új alaplapot de...

Vettem egy új alaplapot de karcok vannak a hütőbordán?

Figyelt kérdés

vásároltam a compker-ből egy asus z97-ar alaplapot és az asus logós hütőbordán karcok vannak, mitől lehet?

Lehet hogy már egy "használt" alaplapot kaptam tőlük?

Felkerestem őket azt mondták próbáljam ki, de még nem tudom üzembe helyezni mivel több alkatrész is hiányzik.

ötletek?



2015. máj. 21. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek veszed meg, ha a többi alkatrész még hiányzik? Ha még szállítás alatt állnak, akkor átvehetted volna az alaplapot hétfőn is, mikor mész a többi cuccért. Amúgy nem feltétlenül használt, a gyártósoron is megsérülhetett, nézd át alaposabban az egészet elől-hátul.
2015. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert gondolom szart csak nem kapok a mai világban :D

Minden hibamentes sehol sincs semmi hibája csak a hütőborda, utána olvastam máshol is írták hogy gyárban gyártás közben lehet hogy megsérült a hütőborda és ennyi, köszi a választ.

2015. máj. 23. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig van ilyen. Olyan is volt már, hogy valaki törött lapátos videokártyát kapott, és közölte a bolt, hogy ő tette tönkre, nincs több gari és még csak vissza sem veszik, nem állhat el a vásárlástól sem.
2015. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, kösz :) hát ez undoritó mit ne mondjak, de egyébként én szerintem rendben lesz az alaplap mert sehol máshol sem hibás!

még 15 nap és megtudom!:)

2015. máj. 24. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!