Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A fatal error has occurred...

Alexander1997 kérdése:

A fatal error has occurred and the application cannot continue. VideoDX9: The application requires hardwares that supports shader model 2. 0. VideoDevice: Failed to find a valid display mode! Ilyen esetben mit tudok csinálni ha ezt a szöveget kapom?

Figyelt kérdés
Voltam frissíteni a gépem és mindent legyalultak róla ahogy szokták és én meg vissza telepítettem a steam és a Banishedet és amikor el indítottam a játékot ez a szöveg fogadott engemet

2015. máj. 23. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Telepitsd fel DirectX 9 et !

[link]

2015. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez meg van csak utána kérdezi hogy hova mentsem,és itt nem tudom hogy hova kéne?
2015. máj. 24. 12:33
 3/3 A kérdező kommentje:

Letöltés közben meg azt mondja a gép hogy mivel le van töltve a DirectX 9 így abba hagyja a letöltést!

De akkor minek írja ki játék indításnál ezt a szar!!!!!!

2015. máj. 24. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!