Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam egy használt számítógép...

Kaptam egy használt számítógépet, akadozik rajt a youtubeon a videók. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

5megás net van hozzá. A gép 80giga winchester; 1giga ram; 256mb videókártya. az XP fut rajt. Google chrommal netezem a youtube is csak 480pontban nézem a videókat.

Nem vagyok valami nagy szakértője, de szerintem nem volna szabad akadoznia.


2015. máj. 24. 11:09
 1/6 gombos viktor válasza:
telepitsd àt a win 7-tel, mert az xp-t màr lassan 2 éve nem tàmogatjàk. Neken is igy volt de 3 napja telepítetttem és jo azota nem akadnak a videok. Neked a codekek régi vagy a videovezérlöd! Tehàn win 7 32bit es jo lesz
2015. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gombos viktor ez a gép olyan régi hogy megtippelem 7-es driverek sincsenek hozzá és a 7 nekifutásból 1gb ramot kér.. telepítsd újra az xp-t vagy tegyél fel egy linuxot bár mivel se pontos cpu típust se pontosabb gpu típust nem írtál így ezt sem garantálhatom..
2015. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gombos viktor válasza:
a havernak 1.5gb processzor ,128mb video card,1gb ram es tökêletes . Akkor a kérdezőnek a gépén sima a win 7 32bit. Ja meg volt egy retro gépen csak igy resztelésböl kiprobàltam win 7-tel telepiteni es a gép 512 sd ram 1.7 gb processzor meg 128 mb vga es làss csodàt ment es joval a minimun gép igény alatt vol
2015. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Proci 2.6gigaHtz.

Ezen a windows 7en gondolkoztam már én is. Másnem megpróbálok szerezni egy ilyen telepítő cd-t. Hátha jobb lesz vele.

2015. máj. 24. 12:36
 5/6 A kérdező kommentje:

Fel lett töltve a win 7 ultimate, de ezzel is akadozik. Csak 360 felbontásba játszik normálisan, de ezzel sem tökéletes.

Lehetséges hogy a ram kevés?

2015. máj. 30. 10:21
 6/6 anonim ***** válasza:
ha win7 akkor 32bites pl home basic.. az ultimate nem jó ebben van a legtöbb háttérbe futó program olyan amit egy átlag felhasználó soha nem használ.. esetleg ha megtalálod valahol akkor tiny windows-t vagy keress egy neked tetsző linux-ot
2015. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!