Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA V-ben nem enged küldetések...

GTA V-ben nem enged küldetéseket csinálni, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Pont egy küldetés közben léptem ki a játékból, de amikor visszaléptem csak Micheallel tudtam lenni, se másik karaktert nem tudtam választani, se küldetést elindítani(Az autómatikus mentés nincs bekapcsolva9

2015. máj. 24. 19:59
1 2
 1/11 Gábor_79 ***** válasza:
Gondolom a játék azon részén, Michael története alakítja az eseményeket, így amíg tovább nem lépsz azzal, nem lesz változás. Hány százaléknál tartasz?
2015. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem küldetésben vagyok, hanem szabadon mászkálok, de ha odamegyek egy küldetéshez az hirtelen eltűnik.
2015. máj. 24. 20:53
 3/11 anonim válasza:
Vannak olyan küldetések, amik csak bizonyos napszakokban elérhetők. Várj egy kicsit, és ha nem oldódik meg a hiba (feltéve, hogy ez tényleg egy hiba), akkor írj a Rockstar Support-nak.
2015. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam úgy is, de semmi.
2015. máj. 25. 13:20
 5/11 Gábor_79 ***** válasza:
Nagy "L" betű nincs a térképen?
2015. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De van (zöld L betű). De csak Micheallel tudok lenni mert nem enged másik karakterre váltani, nyomom az Alt-ot és nem dob fel semmit.
2015. máj. 25. 15:30
 7/11 Gábor_79 ***** válasza:
Igen, mert csak Michaellel lehet elkezdeni. Próbáltál már odamenni a karakterrel? Vagy akkor nem történt már semmi?
2015. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi.
2015. máj. 25. 18:12
 9/11 Gábor_79 ***** válasza:

Pont odamész, kiszállsz az autóból és aztán a lehető legközelebb a betűhöz a térképen nézve. Mást tényleg nem lehet csinálni, ez a történet folytatása. A kollégám mesélte, hogy ő is így járt, hogy nem tudott embert váltani, de végül csak tudta folytatni. Én is belekezdtem abba, és megy.

Ha így sem működik, akkor nem tudom mi lehet. Keress egy régebbi mentést. Valamit csak mentett a játék.

2015. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gábor_79 ***** válasza:
Vagyis menj be az ajtón!
2015. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!