Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indulhat a Cities...

Miért nem indulhat a Cities Skylines? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos nem tudok új játékot kezdeni, nem lehet rákattintani.. próbáltam orvosolni a hibát, de egyszerűen nem sikerül.


1. Csináltam paradox fiókot, belépve is megpróbáltam, kijelentkezve is.. semmi.


2. Steammel is próbálkoztam, hátha az a hiba forrása, semmi.


Esetleg valami ötlet? Hiányzik dll vagy valami fontos fájl?

Előre is köszönöm a segítséget!



2015. máj. 25. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg azért van, mert nem tudja beolvasni a játék fájljait. Többek állítása szerint az újabb patchek már megoldották ezt a problémát.


A Steam könyvtárban kattints jobb egérgombbal a játék címére, majd válaszd ki a Tulajdonságok menüpontot. A Tulajdonságok menüpontban menj a Helyi fájlok fülre, majd válaszd ki a Játékfájlok épségének ellenőrzése gombot.


Ez valakinek megoldotta a problémát. Már ha eredeti. Ha ezt értetted a 2. pontodban, bocsi. Másnak a rendszergazdaként való futtatás oldotta meg. Esetleg rosszabb esetben próbáld meg újratelepíteni a játékot.


Megint más letörölte a játékot, majd a C:\Users\<felhasználóneved>\AppData\Local útvonalon belül elérhető Colossal Order mappát letörölte manuálisan, s újratelepítette a játékot.


A játéknak ennek a könyvtárnak az elérésével van problémája. Talán a mappa írási/olvasási engedélyeinek megváltoztatása is segíthet, ha engedi.


Jobb ötletem nincs. Rengetegen ezt OSX-en tapasztalták, de az ő megoldásuk, ugyebár, nem járható út itt.


Ha nem eredeti, nem tudok segíteni.

2015. máj. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!