Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha veszek számítógépet hitelre...

Ha veszek számítógépet hitelre, megéri? Megtérül? Milyen gépet lehetne összerakni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni, egy 300000ft-s számítógépet többére játékra, de ezt hitelre tenném, max 50-60k-s önerő mellett.

A havi törlesztőrészleg nem lenne akadály; szerintetek megérné? Mennyire lenne erős egy ilyen gép?



2015. máj. 25. 16:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Monitor, billentyűzet, egér, kamera, headset, miki...stb megvannak; azokra nincs igény.
2015. máj. 25. 16:32
 2/10 anonim ***** válasza:

megéri? megtérül? ezt csak te tudod, de ha nem vagy profi játékos, akkor nem fog "megtérülni". :D

am 300-ból kb mindenből a legjobb már belemegy.

2015. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom mennyire lendülnék bele, ha lenne egy jó gépem. Talán semennyire, talán nagyon-nagyon.

Gondoltam arra is, hogy lentebb viszem az árát egy 100-assal, de nem tudom, két éven át - 2évestörlesztőrészleg - tudná-e tartani magát a masina.

2015. máj. 25. 16:44
 4/10 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért egy olyan 5 évig nem lesz vele gond, kb 2-3 évig maxon tolhatsz rajta mindent, utána természetesen kezd elavulni.
2015. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon bizonytalan vagyok elnézést, ezért is tettem fel a kérdést.

Na szóval, az is opció, hogy lentebb viszem az árat 200000ft-ra; aztán ha túl gyenge a gép, mert pl.: nagyon ráfüggök... akkor bővítem egyszerűen. Ha meg nem függök rá annyira, akkor is van egy elég erős gépem, ami visz szinte mindent.

Az általam felvázolt képlet mennyire életképes?

2015. máj. 25. 16:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak olyan dolgot szabad hitelre venni, ami pénzt termel. Ezt már Széchenyi korában is tudták.
2015. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És az nem megoldható, hogy mit tudom én, mondjuk van most 200 ezer készpénzbe: Ebből veszel egy "jó" gépet VGA nélkül, és a VGA-t veszed hitelre?
2015. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát perpillanat ez kivitelezhetetlen :(


Ám, mint író rendelkezek alkalmi bevétellel - szeptembertől októberig pl havi 100k csak azért, mert azt csinálom amit szeretek. Számítógépen írok, s pihenés és ihlet gyanánt játszok. Vagyis származik belőle némi anyagi haszon is.

2015. máj. 25. 17:07
 9/10 A kérdező kommentje:

januárig*>.<"

De ez még kétséges - mint mindig.

2015. máj. 25. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Írni pentium 1-en is lehet. Én azt javaslom hogy gyűjts inkább januárig, és akkor vedd meg a gépet. Persze te tudod.
2015. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!