Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nemrég tettem fel a Win8-at,...

Nemrég tettem fel a Win8-at, ez nem iagzán jött be, ezért feltettem a win8.1-et. Winchester hiba sztem, de vki segíteni?

Figyelt kérdés
Ha játékot telepítek avgy töltök torrentel, nem mindig, de gyakran azt szokta csinálni, hogy hirtelen hibát ír ki, hogy a HDD-m nincs csatlakoztatva, pedig igen, ezután egy újraindítás azonnal segít és egbyől látja a gép, de miért csinálja ezt? Már kezd idegesítő lenni, mert nem tudok játékot telepíteni/tölteni. Ui.: FIFA 15, Warface BF3 stb ezek eredetiben vannak meg, de ezeknél nem csinálja, csak a törteknél.
2015. máj. 28. 11:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mitől alakulhatott ki ez a hiba?
2015. máj. 28. 12:55
 12/16 Tengor ***** válasza:
Valószínűbb az anyaghiba, kisebb az esélye, hogy a táp a ludas. Pontosan milyen tápod és hardvereid vannak?
2015. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Táp: Chieftec GPS 600A8

Mit írjak hardverek közül?

2015. máj. 28. 13:29
 14/16 Tengor ***** válasza:
A két legnagyobb fogyasztó a VGA és a CPU. Az elég. A többire kb 50 W-ot ha számol az ember, az elég szokott lenni.
2015. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

VGA: AMD Radeon HD 7850

CPU: AMD A8-5600K

2015. máj. 28. 14:09
 16/16 Tengor ***** válasza:

A táp bőven elég, szóval az kizárva, hogy erőlködni kell és emiatt a winyó kap kevesebbet (plusz általában ilyenkor is inkább lefagy a gép, mint hogy a winyó lecsatlakozzon).

Garanciáztasd a winyót!

2015. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!