Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől jobb egy okostelefon,...

Mitől jobb egy okostelefon, mint egy hagyományos gombos?

Figyelt kérdés

fogadáshoz kéne... az internet nem indok, és olyan kéne amin nem lehet kifogni...


pl: -Nagyobb az okostelefon memóriája.

-Raksz a régibe egy plusz memória kártyát...

előre is kösz...



2015. máj. 28. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyorsabb, jobb, minden.
2015. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan alkalmazások futhatnak rajta, amilyenek a hagyományoson soha sem. Ezt jelenti a "smart".

Az "internet" sem ugyanolyan a kettőn, a hagyományos sokkal kevesebb dologra képes. Sőt, az okostelefonokon sem jelenik meg minden, ami egy PC-n pl. igen. (weboldal szintén)


Memória alatt én a RAM-ot szoktam érteni, azt viszont nem bővíted sehogy egyik telefonban sem szerintem. A RAM ugye arra való, hogy oda tölti be a telefon a futó alkalmazásokat, programokat és a szükséges adatokat. Minél nagyobb az elérhető RAM, annál több dolgot tud párhuzamosan futtatni.


Aztán jöhet a processzor. Minél gyorsabb, annál könnyebben tud több alkalmazást, programot kezelni párhuzamosan.

2015. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van régi(üzemelő)gombos,hétéves okos, és egy nagyonokos majdnem új.


a gombos egy drága nokia (volt akkor), az első okos meg belépő gép.(ez is üzemel)


viszont amit mindenre használok, az egy új LG G2(Sony Z1-et adtam ére)


szóval, mitől jobb?


nos, ha a telefonok evolúcióját a kezedben tarthatod, akkor egyértelmű..


az evolúció mindenre, mindenkire érvényes, legfeljebb nem hat.

nos ilyenkor hallani olyan kérdést, hogy -ugyanmááá...mitől jobb az a simogatós? telefonálni a gombossal is kiválóan lehet..


itt leírni, mitől jobb egy csúcskészülék, az pont olyan mint leírni, milyen finom egy rebarbara szósz..


ha van egy jól működő gombosod, akkor még rászánsz egy százast valami szerényebb csúcsgépre, és látni fogod a különbséget.

leírhatatlan.

2015. máj. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!