Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Witcher 3 - Családi ügyek...

Witcher 3 - Családi ügyek küldetés "Nézz utána a fennmaradó Veleni nyomoknak és keresd meg a báró feleségét" hogy?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan 3 órája keresem a nyomokat, szinte a bárónál már mindent megtaláltam. Tamarát sikerült megtalálnom, viszont a feleségére utaló nyomot sehol nem találom. A küldetésből szinte, minden kivan pipálva, csak ez hiányzik.


Aki tudja mit kell tennem, kérem írja meg! A válaszokat, előre is köszönöm.



#küldetés #Witcher #The Witcher 3 #Witcher 3 küldetés
2015. máj. 28. 23:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Néztem róla Gameplay videókat is, de állandóan átváltanak egy másik küldetésre. Mintha ők már Tamara előtt, vagy nem tudom hogy, megtalálták volna a feleségét. Ezt egyszerűen, nem értem... Vagy talán rossz helyen keresném a nyomokat?
2015. máj. 28. 23:07
 2/10 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha valakinek így segít: Family Matters az angol neve. Fogalmam sincs, mégis hogyan kéne megtalálnom azokat a nyomokat. A map nem mutat semmit...
2015. máj. 28. 23:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Baj ha nem csinálom meg? Nem mutat a térkép semmit csak annyit ír: "Nézz utána a fennmaradó Veleni nyomoknak és keresd meg a báró feleségét" és slussz. Bug vagy glitch sem lehet, mert minden teljesen jól működik, mindent leír mit csináltam, mennyi hibával (ha van) stb... Szóval, egyáltalán nem néz ki illyes fajta hibáknak. Engem inkább az frusztrál, hogy akármilyen gameplay-t vagy csatornát nézek, mindenki belekezd idővel más küldetésbe. És pont ott ahol én megakadtam. Érdekes...
2015. máj. 28. 23:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Inkább elkezdek vadászgatni amíg nem érkezik válasz. Aztán aki megtudná mégis írni mégis mi a teendő, nagyon felvidítana.
2015. máj. 28. 23:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, ha majd megcsinálom a Ladies of the woods küldetést, akkor utána már megtalálom a feleségét. Mindenesetre, a magyarítás borzalmas. Nem jöttem volna soha rá, hogy ezt a küldetést kell elvégezni hozzá, ha nincsenek a jó öreg angol fórumok. Persze nyelvi szempontból kiváló lett a magyarítás... Nincs vele semmi probléma, csupán az informálással vannak itt gondok. Kár, hogy ehhez nekem vagy 29 fórumot kellett végignéznem, míg meg nem találtam azt a fórumot ahol leírják mi a teendő x,y küldetésénél.
2015. máj. 29. 01:28
 6/10 fersk ***** válasza:
33%

Talán nem jó helyen kerestél?

[link]

2015. máj. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Csináld tovább a fő szál küldetéseit és ez is menni fog tovább.

(igen a 3 boszorkányos)

2015. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6#: Az a helyzet, hogy szinte már mindent ki lootoltam az egész házból, és nincs számomra olyan hely a házban, amit ne ismernék. :D

3 óra keresgélés alatt, szinte minden nyomot megtaláltam.


7#: Szerintem is ez lehet a probléma... Csak ezt a küldetést csináltam, semmibe nem kezdtem bele. Úgyhogy megnézem, ha majd eljutottam a Ladies of the woods küldetéséig, változni fog e valami a "Családi ügyek" küldetésben.

2015. máj. 29. 21:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a hozzászólásokat!
2015. máj. 29. 21:55
 10/10 A kérdező kommentje:
Na, Gugu Gábor (7#) hozzászólóval igazunk volt. Tényleg, a "Ladies of the woods" küldetés miatt nem tudtam tovább lépni a "Családi ügyek" küldetésben. Köszönöm Gábor.
2015. jún. 1. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!