Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép karbantartó és...

Számítógép karbantartó és szerelőként mennyire lehet elhelyezkedni és megélni itthon?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.
2015. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem igazán. Mondjuk Magyarisztánban a szakmák felével mehetsz a sorra biorobotnak, szóval ez nem meglepő.

G.

2015. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos itthon semmiből nem lehet megélni.Esetleg külföldön de ahoz kell az idegen nyelv.
2015. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

semennyire! OKJ 52-es szakma csak 8 általánost kér!

érettségivel 54-es rendszerkarbantartóival többre mész. de most amilyen árban van inkább fősuli 55-ös rendszergazdai okj, vagy diploma...

2015. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyire vagy tisztességes. Több olyat ismerek, akik az abszolút hozzá nem értő idős emberekből élnek. Eladnak nekik bármit. Szomszéd bácsinak szoktam segíteni pc-ben, ha elakad, de egyszer elvitte a gépét egy szerelőhöz, mert nem akart mindig engem zaklatni. Az meg kivette a gépéből a vinyót, a vga-t, meg a ramot, át tette egy másik hulladékba, és azt így eladta neki 20000-ért, mondván, hogy a övé már javíthatatlan. Aztán szólt a bácsi, hogy vett egy gépet egy hónapja, de nem kapcsol be. Megnéztem, halott volt a tápja. Észrevettem, hogy az új gépében a régi hardverei vannak. Visszapakoltam a régi házba, telepítettem egy xp-t, és hibátlanul működött a gép. Kiderült, hogy azért vitte el, mert nem játszotta le a flash videókat. Aztán persze nem ment vissza reklamálni, mert nem akar veszekedni. Ki herélném az ilyet.
2015. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!