Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eggyik nap (tegnap) böngészek...

Eggyik nap (tegnap) böngészek az interneten és felugrik egy oldal hogy kisorsoltak elég reálisnak tűnt sok komment volt hogy neki Megjött amit rendelt meg hogy ingyen telefon lol?

Figyelt kérdés
Nekem egy Samsung Galaxy S 6 Edge telefont sorsoltak ki küldtem egy sms-t gondoltam miért ne (az volt h küldj egy sms-t nekik amiben ez áll:OK 149) Szerintetek mennyire bízzak benne hogy megjön a termék?
2015. jún. 1. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Az ilyen naivakra építenek, mint te vagy.
2015. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legalább 90es szám volt?
2015. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már meg is van a telefonszámod nekik...

Nem mondanám naivságnak, inkább pillanatnyi éberség vesztés..."hú nyertem" miatt.

2015. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megnezted mennyibe kerult az az sms? Es azt, hogy mennyibe kerul az a szolgaltatas, amire elofizettel azzal az sms-sel?


Ezuton gratulalok, kb. most nullaztad le a feltoltokartyadat...

2015. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fersk ***** válasza:
Hol, kinek, mikor adtad meg a címedet, ahova 'megjön' a termék?
2015. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A telefonszámomon kívül semmit se adtam meg nekik a szám pedig 160160 volt ha jól emlékszem a számlámon pedig 200 ft volt.A bank kártya számom még nincs beírva a telómba
2015. jún. 2. 07:00
 7/8 A kérdező kommentje:
De most mire mennek a telefonszámomalmax spam -eket küldözgetnek
2015. jún. 2. 07:03
 8/8 jmuzsi ***** válasza:
ez igaz de nem csak te fogsz kapni kéretlen üzeneteket hanem mindenki aki benne van a telóba
2015. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!