Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gamer pct vegyek amin...

Milyen gamer pct vegyek amin a GTA5 ill. a töbi ami modern játékok jó minőségben elfutnának? A keret az 150. 000ft linkeket kérnék az adott gépről És ha lehet akkor komplett gépet szeretnék nem pedig konfigokat amiket nekem kell összeszerelni!

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
+2500 ft össze szereléssel szinte bármelyik pc boltba ;)de ha telepíteni sem tudsz illetve lusta vagy akkor majd ha be lassul a géped fizess nyugodtan 10 ezreket egy telepítésért mert megérdemled !
2015. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Komplett előre összerakott gépből szerintem nem találsz olyat ami 150k ból "jó" minőségben bírja a gta-t. Ha emlékeim nem csalnak kb 130k-ért lehet venni "hd Gamer pc-t" ami annyit takar, hogy 130ért bele van pakolva max 20k-s alkatrészek és örülhetsz ha képet ad. A jó minőség az relatív. Ha fHD akkor nem igazán van 150k alatt.

Ha azt nézzük egy videókari, ami mondjuk megfelel a jó elvárásnak 80k-nál indul, hozzá jön még vagy 60k proci és már ott is vagyunk, hogy 140k. Nem kell neked összeszerelni ipon,pcx összerakja neked viszonylag korrekten a kiválasztott alkatrészeket.

2015. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
150-ből egy B85, i5-4460, gtx750/r9 270, 8gb ram konfignak szerintem ki kell jönnie.
2015. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na jó, lehet, hogy inkább 170, ha fix 150 a keret, akkor a 4460 helyett tegyél bele egy i3-mat.
2015. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nekem kell összeszerelni csak örültem volan ha nem mert nem vagyok azért ezekhez zseni de van egyy informatikus haverom az segítene öszerakni nekem csak be kell szerezni a gépet ill. az alkatrészeket!
2015. jún. 2. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!