Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja van a gépemnek?...

Mi baja van a gépemnek? Szerelő nélkül megtudom oldani valahogyan?

Figyelt kérdés
Felvázolom: eddig amikor bekapcsoltam a gépet,elősször kihozta a videókártya "logóját" és tipusát,ez olyan 3 mp-ig úgy volt aztán eltűnt és csak ez után jött be a windows. Sima nap volt gépeztem,átmentem a másik szobába anélkül,hogy megnyomtam volna valamit,15 perc múlva megyek vissza látom kivan jelentkezve,eddig soha nem jelentkezett ki magától,de mivel nem tudom a jelszót (elfelejtettem,jelszó emlékeztető sem segít) ezért megnyomtam az újraindító gombot a gépházon. Újraindult,viszont a videókártya képénél tovább nem jutott,azt ismételgeti. Valaki esetleg valami segítség,mert a windowsba se tudok így bejutni. Előre is köszönöm.

2015. jún. 3. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedd le a gép oldalát és nézd meg hogy a videó kártya mennyire melegszik ha forro akkor megvan a hiba
2015. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokszor a memória is balhét csinál. Ha kettő memória kártya van benne, akkor egyszerűen ki tudod szűrni. Vedd ki az egyiket és próba. Ha elindul, akkor esélyes hogy hibás volt amit kivettél. Ha nem indul, akkor cseréld meg őket. Ha azzal sem megy, akkor telefonálnék a helyedben egy helybéli hozzáértőnek.
2015. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gép szétszedése nélkül esetleg?
2015. jún. 6. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem jut túl a bootoláson, így nem úszod meg szerintem a bontást. Tulajdonképpen rendszeresen szét is kellene szedni (mármint az oldalát levenni) és kiporolni. Lehet, hogy a por miatti túl melegedés miatt adta meg magát most a gép.
2015. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!