Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 64bit esetében hogy...

Win7 64bit esetében hogy kapcsolható ki az óra mellet látható "Win10 beszerzése" értesítés?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 17:17
1 2
 1/12 Molyolo ***** válasza:

Próbáld ezzel leszedni.

Írd vissza ha működik a cucc!!!


[link]

2015. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Üdv! Először is köszönöm válaszod. Másodszor meg szerintem félreértettük egymást(vagy én értelek téged félre). Amit linkeltél(szerény az angol tudásom) szerintem valami vírus vagy egyéb kártevő írtó alkalmazás. Viszont az én "problémám" nem ilyen természetű. Egyszerűen a tálcán, az óra mellett ahol az "aktív ikonok" látszanak, pár napja megjelent egy "windows ablak" képpel elátott ikon. Ha rámutatok az egérrel megjelenik a "Win 10 beszerzése" felirat, és ha rányomok elindul a dolog. Viszont nekem tökéletetsen megfelel a jelenlegi oprendszer, nem szeretném a 10-est. És itt a gond: sehol se találom hogy hol lehet ezt az értesítést kikapcsolni. Tehát nem vírust akarok írtani, hanem egy értesítést kikapcsolni. Viszont ha én vagyok a suta, akkor légy oly kedves és homályosíts fel hogy mi is ez amit küldtél.
2015. jún. 6. 18:24
 3/12 tamacraft ***** válasza:

Kedves kérdező!

Értjük a kérdést, és Molyolo is érti, és meg is adta a választ. A működésre nincs garancia, de ez a helyes válasz.

2015. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

B***zerálás helyett:


Vezérlőpult -> Prog/Szolg -> Telepített frissítések -> KB3035583 -> Uninstall


Utána ne telepítsd fel, esetleg rejtsd el.

2015. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Namármost még mindíg nem tiszta:


1. Ezek szerint tényleg én vagyok a suta, de: Szerintem kaptam a microsoft-tól(direkt kisbetüvel) egy értesítést miszerint jelentkezhetek "letöltőnek" vagy mitudomén minek hogy az elsők közt tudjam megszerezni a szaros win10-et, amire jelen helyzetben semmi szükségem.


2. Szeretném az erre felhívó értesítést a képernyőmről eltüntetni.


3. Erre kaptam egy angol nyelvü linket ami felszólít egy .exe kiterjesztésü fájl letöltésére ami szerintem(a szerény angol tudásomra alapozva, amit jeleztem...) egy vírus vagy egyébb kártevő eltávolítására készült program lehet, de ismeretlen programot nem szeretek letölteni és telepíteni.


3/b. Van vírusírtó/tűzfal a gépemen ami semmit sem jelzett, ergó nem lenne értelme(feltételezésem szerint) még egy hasonló funkcíóval bíró program telepítése.


4. A fent leírtak szerint még mindíg nem tiszta hogy mi a l....z-t tudnék kezdeni az első válasszal, ismét említve hogy szerény az angolom.


5. Ezek után ha még valaki leírja MAGYARÁZAT nélkül hogy az első válasz a helyes, továbbra sem leszek előrébb, mert ismétlem: nem tudom mit tartalmaz a link tehát nem töltöm le.


6. MAGYARÁZAT nélkül továbbra sem értem hogy egy értesítés kikapcsolásához miért kellene akármilyen programot is telepítenem.

2015. jún. 7. 21:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Elsiklasz a lényeg felett. A KB3035583 frissítés lényege ennek a reklámnak a betelepítése. Ha a frissítést eltávolítod, akkor visszaáll az eredeti állapot. Ennél nem kell tovább bonyolítani, meg angol szövegeket böngészni, se segédprogramot használni. Szedd le, és felejtsd el.
2015. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ÉS MEGTÖRTÉNT A CSODA!!!


A 4. válaszolónak köszönöm a logikus és kreatív kérdésértelmezést, és a hasonló választ.

Megoldódott a probléma!

Tanulhatna tőle az egész oldal "közössége".

2015. jún. 7. 21:56
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja és a 4.-nek megy a zöld...
2015. jún. 7. 21:57
 9/12 tamacraft ***** válasza:

A malware nem vírus, és nem (mindig) kártevő. Ezt nem tudhattuk, hogy nem tudod.


A malware-re valaki hibaként tekint, valaki reklámként, valaki eltűri, valaki pedig megijed tőle, mások eltávolítják rendszerükből. Vannak olyanok is akik bedőlnek.


Különben kipróbáltam, és működik. Feltettél egy kérdést, amire megkaptad a választ az első válaszadótól is, utána verziókat kaptál az eltávolításra. Ez így van rendjén.

2015. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

1. szakasz: Vezérlőpult --> Programok és szolgáltatások --> Telepített frissítések megjelenítése

A KB3035583 számú frissítést távolítsd el.


2. szakasz: Vezérlőpult --> Windows Update --> Frissítések keresése

Frissítéseket fog keresni a Windows. Az első szakaszban eltávolított KB3035583 számú frissítést rejtsd el.


Egy kis magyarázat: A KB3035583 frissítés lényege az, hogy telepíti a Windows 10 beszerzéséhez, lefoglalásához szükséges kis programocskát. Tehát ha ezt a frissítést eltávolítod, és a későbbiekben nem töltöd le újból, akkor nem fog megjelenni a zászlós ikon az értesítési területen.

2015. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!