Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez helyre fog állni?

Ez helyre fog állni?

Figyelt kérdés
Ugye a gép indításakor ha nyomogatjuk az F2-t akkor belép a setup-ba. Az egyik fülecskénél ott van, hogy CPU power save. Én [Enabled]-röl letiltottam. Ugye utána újraindult. Gondoltam, utána gyorsabb lesz a gépem, de nem lett az. Sőt, nagyon lassú lett. Most visszaállítottam... hát.. gyorsult, de nem a régi. Szerintetek mit tegyek? Ez helyre fog állni?

2015. jún. 4. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A szerintem az helytelen ténymegállapítás mivel hogy nem is az. És ezért szívsz most te amatőr. :D Lehet hogy helyre áll és szerintem Nem. Szóval nyugi, helyre fog állni. Csapj a biosnak egy reset-et.
2015. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

(és azt hogy kell?)

2015. jún. 4. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is megoldás ha: sőt ez egy jó megoldás, kapcsold ki a gépet, húzd ki a tápkábelt, szed le az oldalát és szedd ki az elemet 10-15 percre! Oszt annyi :) De ha új a bios akkor bent is meg lehet oldani, meg van egy Jumper-es megoldás is..
2015. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ömm... laptopon is ezt kéne? De mostmár úgy körülbelül helyreállt. Csak egy program nem működik jól, de azt újratelepítem.
2015. jún. 4. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy helyre áll,
2015. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. :) Köszi. :)
2015. jún. 4. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!