Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » El lehet tüntetni valahogy...

El lehet tüntetni valahogy Windows 7-en hogy a tálcán ne legyen ott a windows 8-ra való frissités gomb?

Figyelt kérdés
itt gondolok arra hogy a tálcán ahol a számítógép kiírja az időt meg a dátumot pár napja ott van a windows 8 startgombjának a jele hogy frissitsem a 7 a 8-ra na és engem ez zavar ez a jel,ezt valahogy el lehet tüntetni hogy ne jelenjen meg mindig mikor bekapcsolom a gépet?

2015. jún. 4. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
tálcán jobbklikk/tulajdonságok/értesítési terület--> testreszabás/GWX-->Csak az értesítések megjelenítése
2015. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ponka100 ***** válasza:
Megkeresed azt a frissítést ami odatolta és törlöd.Lényeg hogy a frissítés nevében benne van az update szó(most nem tudom igy fejből pontosan)de a szám az KB 3035583 azt hiszem de ez most nem biztos hogy pontosan írtam le.
2015. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Molyolo ***** válasza:
És ha letörölted rámész a frissítések keresésére mert megint beadja mert beadta nekem is és akkor jobb klikk és elrejtés.
2015. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!