Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akik a Windows 10-zel részt...

Akik a Windows 10-zel részt vettek a Windows Insider Programban, azoknak ingyen lesz a Windows 10?

Figyelt kérdés
Én már próbálgattam, igaz VirtualBox-ban, viszont a kulcsot, amit ehhez kaptam, azt majd fel tudom használni a kész, nyilvános verzióban?
2015. jún. 4. 18:32
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem, legalábbis sehol nem írtak ilyet.
2015. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki akar ingyenesen frissíthet win 7,8 ról win 10 re. A nem legális Windowst is lehet! Idővel (ha eddig nem kínálta fel a rendszer) fogja ajánlani! De nem kötelező. Az ingyenes frissítés 1 évig él majd. De ha kalóz a wined, ettől még nem lesz jogtiszta vagyis nem mint akinek eredeti frissül. A hivatalos helyeken ezekről bőven van infó. Aki most tesztel sem kap extrát. Te is tesztelheted ha akarod, de inkább várj a véglegesre.
2015. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyi valószínű, hogy a tesztprogram a megjelenés után is tartani fog, szóval abban részt lehet majd venni jó eséllyel.
2015. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!