Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FormatFactoryval konvertálok...

FormatFactoryval konvertálok mkvból aviba, és eltünik a felirat a filmről miért?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 22:51
 1/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Valószinűleg azért mert az MKV-ban külön fájlként van a felirat és azt a Formatfaktory nem kezeli.


Ecportáltasd ki a feliratfájlt és úgy próbáld meg (MKV extract gui -ra keress rá pl : [link] )


Sok sikert.

üdv.

2015. jún. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs külön a hangfájl olyan mintha rá volna égetve mégis eltűnik róla konvertálás végén.Anyval próbáltam avval megmarad.
2015. jún. 5. 11:09
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs külön felirat fájl mégis eltűnik konvertálás végén.

Anyval próbáltam és ott megmaradt.

Köszi a jó tanácsot.üdv További jó napot.

2015. jún. 5. 11:13
 4/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Az MKV konténerbe lehetőség van külön feliratfájlt rakni (magába az MKV filében van a feliratfájl, nem külön - ezt a felirat fájlt nem látod - és nem csak egy felirat fájlt rakhatsz bele, hanem többet is, és ugyen ez vonatkozik a hangsávokra is - tehát lehet több hangsávos az MKV fájl, mig az AVI maximum csak két hangsávot tartalmazhat), valószinűleg ezért nem megy.


Irtam. Exportáltasd ki a feliratfájlt és utánna próbálkozz.


Sok sikert.

üdv.

2015. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsot csak még keveset tudok pc -ből.


Hogyan lehet a felirat fájlt exportálni a filmből?

2015. jún. 6. 19:27
 6/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Irtam linket is, szedd le ezt : [link]


1. Tömöritsd ki

2. Inditsd el a kitömöritett MKVExtractGUI2.exe

3. Ad egy hibát hogy az mkvtolnix mappájába kell heylezni, és ha OK nyomsz akkor letöltheted az mkvtoolnixet, nyomd meg az OK, töltsd le az mkvtoolnixet. majd másold oda a MKVExtractGUI2.exe-t és ujra inditsd el.


Aztán már csak meg kell vele nyittatnod az MKV filét , megvárni mig kilistázza az mkv filében lévő sávokat (trackokat) a megfelelőket bepipálod és kiexportáltatod.


Sok sikert.

üdv.

2015. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!