Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Békéltető Testület, Bíróság?...

Pjb kérdése:

Békéltető Testület, Bíróság? Van valakinek erről pozitív véleménye?

Figyelt kérdés
Acer Aspire garanciális laptop melyben már 2HDD cserélt a márkaszervíz. A harmadik (jelen) HDD kondíciója 7 %. Az Acer visszaküldte a laptopot - "A készülék hibáját az operációs rendszer okozza" hibával. Az üzlet az Acerhez küld - kérjem tőlük a cserét, az Acer meg az üzlethez küld. Mit tehetek?

#Acer #Aspire garanciális hibás laptop
2015. jún. 5. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi az, hogy az operációs rendszer okozza? Nem gyári op.rendszerrel működteted? Asztali használatra szánt op.rendszerrel? Mert ha nem, akkor ez egy elég jó fogáspont lehet nekik.

Valami gond biztos van, mert a merevlemezeknek nem szabad ilyen hamar tönkremennie, ez biztosan nem normális. Persze ezt ki kéne derítenie a márkaszerviznek, nem visszadobnia.

Én azt csinálnám, hogy megint visszaviszem, hogy rossz. És ezt párszor még eljátszom. Nem biztos, hogy rögtön jogi útra kell terelni, mert az elég sok bosszúság.

2015. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fordulj a Fogyasztóvédelemhez! Minden ellenkező városi pletykával ellentétben elég gyorsan reagálnak, a lényeg, hogy minden információt adj meg nekik. Ha lesz a kezedben írásos állásfoglalás a Fogyasztóvédelemtől, meglátod, ki ellen kell fellépned. Halkan hozzáteszem: ha véletlenül illegálisan telepített operációs rendszerről van szó, akkor viszont inkább maradj csendben. Bocs a felvetésért, de sajnos van ilyen is, méghozzá elég sok. A Békéltető Testület is jó ötlet, a fogyasztóvédők ebben is segítenek. Gyorsabb, jobb, olcsóbb, mint a bíróság. Nekem több ügyfelem is megelégedéssel zárta a vitáját a békéltetők közreműködésével.
2015. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!