Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapcsol be a számítógépem...

Nem kapcsol be a számítógépem miért?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy gyárilag 1 winchester volt a gépben és hozzá raktam még 2őt és nem kapcsol be a gépem azaz elindul meg minden ventik felpörögnek de képet nem ad meg nem csipog ahogy szokott elindulásnál. Szerintetek mi lehet a hiba?

2015. jún. 5. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik HDD rossz, ez pedig betesz az egész gépnek. Húzd le mindkettőt, próbáld indítani nélkülök, majd külön az egyikkel illetve a másikkal.
2015. jún. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

adat es tapkabel hiba is lehet, alaplapi hiba is lehet, tap hiba is lehet vagy lusztan keves mar enyi hdd hez.

Probalgasd ahoy irtak csak igy tudod meg,

2015. jún. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
olcsó gyönge kinai táp nem bírja el 5v ágon már ezeket.. biztos kevés az amper benne.
2015. jún. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Megoldodott ram probléma volt valószínüleg az volt a gáz hogy nem egy fajta a ram az egyik Samsung a másik Kingmax.
2015. jún. 6. 10:55
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hm erdekes, ha csk dvd vel jon elo.

en inkab hibasra tipelnem egyik modult.

No de persze lehet az van amit te irsz hogy dualban utkoznek

2015. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

* az van :D 100% igazat adas neked :)

= az is lehetet - akartam irni, aztan megae az lett...

2015. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
de jo nem is az a kerdes amire hittem hogy irok es sajat valaszom se jol latam habar ilyen ocska keszulekel lehet tenleg kihagyott szavakat, na mindegy, szia
2015. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!