Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék beújítani egy erős...

Szeretnék beújítani egy erős számítógépet, hogy én is jó játékokkal játszhassak. Gyűjtögetem a pénzt erre a gépre, megéri megvenni, hozzáértők szerintetek is? (link)

Figyelt kérdés

Tudom nem drága gép (legtöbbőtöknek), mert lehet ide jön valaki és azt mondta, nah mi ez a gép te, ilyet vettem 5 éve, meg ennyi pénzt kapok naponta kajára anyucitól. De hát bizony vannak helyzetek, és nem lehet mindenkinek pénzes anyuci és apuci. Szóval ezt a gépet tervezem megvenni.

[link]

Felhasználása az sokrétü lenne. ETS2, Rigs of Rods, BeamNG, Next car game, GTA 5, Titanfall, Fl Studio, Sony vegas pro, The Wicher 3, Dying Light, dead rising 3 stb...



2015. jún. 6. 09:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez nagyon drága, hasonló erejűt jóval olcsóbban össze lehet hozni, ha nem előre összerakott gépet veszel.
2015. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De én nem értek hozzá! És inkább veszek drágábban egy jól összerakott kompaktibilis gépet, mint egy otthon összetákoltat.
2015. jún. 6. 09:51
 3/27 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg, a játékokkal el fog bírni, de magadnak okozol anyagi kárt. Fontold meg, hogy inkább segítséget kérsz egy gép összeállításához. Talán a feléből is megúszod úgy.
2015. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Jó, de amit zsebpénzből állítok össze, az jó lesz 2-3 év múlva is?
2015. jún. 6. 10:22
 5/27 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de senki se látja a jövőt.
2015. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát, a legtbb már 14 éves kölöknél iphonokat meg drága telefonokat látni, meg hogy napi 2-3000 ezer forintot kapnak kajára, mert az anyjuk vagy saját maguk olyan szinten életképtelen, hogy egy retardált szendvicset sem képes összeállítani. Egyébként ez természete, mert mi nem vagyunk jómódú család, kifejezetten kevés pénzünk marad egy hónapra, mert aházat még fizetjük és alig marad 20 ezer forint egy hónapra. Pár napja pl itthon kellett összekaparni tejfölre pénzt. Szóval nekem az átlag kereset is nagyon sok és aki gamer gépet akar az akkorse vesz 250 alatt ha fejbelövik.
2015. jún. 6. 10:34
 7/27 Brenya ***** válasza:
Nem rossz konfig ez(és hogy a feléből megúsznád az túlzás)ennyiért lehet összerakni jobbat is(kiegyensúlyozottabbat), csak ne hitelre vedd.Kompromisszumokkal némi fejlesztéssel még 10 évig is jó lehet(ennél többet nem is várhatsz ennél a rohamosan fejlődő iparágnál).
2015. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Fél árból? Ember! Tisztában vagy azzal mennyit ér a pénzed? (Segítek: nem sokat sajnos!)

Ez a gép 205-210eFt (attól függően, hogy összerakatod-e). Tehát alkatrészenként is, otthoni szereléssel 15eFt spórolható meg. Messze nincs fél ár...

Bár az esetek 99%-ban valami borzalmasak az előre össze(tákolt)rakott gépek, de ez viszonylag korrekt. Nem mondom, hogy nem változtatnék rajta vagy hogy nem lenne egy kicsit korrektebb ha nem drágábban hanem egy árban vagy talán még olcsóbban adnák (hiszen többnyire a választás lehetőségét kell megfizetni, itt pedig egyben sózzák rád) de ettől még messzemenően nem olyan rossz vétel, mint amit pl az imperium-tól megszoktunk. Tehát a félár az elég nagy túlzás volt!


Összességében, ha tényleg ennyire fontos minden forint, akkor én is elgondolkodnék az alkatrészenként vásárlás lehetőségén, mert ha összerakatod, még úgy is olcsóbb egy 10essel. Bár akkor valószínűleg 1-2 alkatrészből kicsivel jobbat választana az ember, tehát akkor meg ugyanott vagy anyagilag...

2015. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
kkor írjon már l nekem valaki egy jó kis configot, ha mindenki annyira okos hogy én rakjam össze! Nah, gyerünk írj le mindent ami kell és erős lesz de kevesebb pénzért! És azt veszem meg! De ha meg egy kupac trágya lesz belőle, felkereslek és kihajtom belőled az árát. Szerintem egy épkézláb kis gamer gépet nem tudnál nekem ide leírni,c csak azt tudod lökni, hogy én vegyem meg a gépet egyenként. Na lássuk te milyen gépet állítasz össze. Szerintem itt besültél.
2015. jún. 6. 12:34
 10/27 A kérdező kommentje:
Én most erre hajtok, kell még egy kicsi pénzt keressek de ez a gép nagyon bejön. [link]
2015. jún. 6. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!