Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a Minecraft...

Miért van az, hogy a Minecraft a Team Extreme klienssel laggol, a MesterMC kliens pedig nem? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Kifejtem bővebben:

Korábban észrevettem, hogy mikor a MesterMc klienssel játszok, akkor csodaszépen fut a játék, tartja szépen a 255Fps-t és telsejen gördülékeny az egész.

Amikor Team Extreme klienssel (ez is Minecraft kliens) játszottam, akkor nagy laggokban éltem. (Hiába vettem fel 255Fps-re a játékot, egyszerűen Fps laggok voltak.)

Ezért ezután elterveztem, hogy telepítem az úgynevezett "Optifine" módot, ugyanis azt írták, hogy ez a mód segít megszüntetni minden laggot. Én hát letöltöttem és telepítettem. Egy kicsit javított az fps-en, de még mindig nem volt olyan gördülékeny az egész játék. Ezután elkezdtem keresgélni a MesterMc fájljai között és észrevettem, hogy a MesterMc is ugyanúgy 1.7.2-es Optifine módot használ. (Meg mellette Too Many Items módot, de ez most itt nem fontos.) És hát én ugyanazt a verziójú (1.7.2-es) Optifine módot letöltöttem, majd installáltam a Team Extreme kliensben. Ezután megnyitottam az MesterMC-t és a Team Extreme klienst és beállítotam mindent úgy, ahogy a MesterMc-n volt.

És most jön a pojén: EZ SEM SEGÍTETT! (Ugyanolyan laggos k@ki volt az egész.)

Szerintem a MesterMC még más különféle Fps javító módokat is rálökött az Optifine módon kívül és ezért ilyen gördülékeny az egész.

Az már biztos, hogy iskola végén a MesterMc kliens frissül 1.8-ra, ezért nem lesz baj.


A válaszokat előre is köszönöm!

Ha tudtok valamilyen jó Minecraft klienst, akkor írjátok le. Köszönöm!


Gépem: AMD Fx 6300-as processzor (6mag)

Asus Radeon R9 270 videókártya (Vram:2GB)

Ram:8GB

Tárhely:1tera

(Szerintem nem a gépemmel van a baj, mert akkor a MesterMC sem menne 255Fps-el, de azért gondoltam leírom.)



#Minecraft #fps #lagg #MesterMC #Team Extreme kliens
2015. jún. 7. 17:43
 1/8 adventurer111 ***** válasza:
Szerintem vedd lejjebb az fps limitet az optifineban és nem fog laggosnak látszani a TE kliens. Gondolom ez azért van mert a mestermcsek belepiszkáltak az optifineon kívül az mc leképező kódjába vagy csak frissebb/jobb optifine-t modot(és nem módot) raktak be, de mondjuk az is lehet hogy bedobáltak egy pár java változót a launcherbe és ezért tűnik úgy hogy jobban megy. TE launcherjébe menj be->edit profile-> és a jvm aggrumentet töröld ki és ezt írj helyette: -XX:TargetSurvivorRatio=90 -XX:+UseGCOverheadLimit -XX:+UseBiasedLocking -Xnoclassgc -Xverify:none -XX:ParallelGCThreads=2 -XX:UseSSE=4 -XX:+AggressiveOpts -Xmx2G -Xms2G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn120M -XX:+UseLargePages -XX:+UseStringCache -XX:+OptimizeStringConcat -XX:+UseFastAccessorMethods -Xrs -XX:+UseCompressedOops -XX:MaxTenuringThreshold=15 -XX:+UnlockExperimentalVMOptions
2015. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sokkal stabilabb az egész játék. Köszönöm szépen! :)
2015. jún. 8. 14:08
 3/8 anonim válasza:

Ja... Marhára javított a helyzeten..

Úgy laggol a játék mint a kuvaannya..

2015. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

adventurer111 te egy hülye kis

válaszoló vagy..

Mi a magyarázatod erre hogy laposvilágban 10-5 fps között van és van 1 full gamer pc számítógépem?

2015. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hülyegyerek...
2015. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát annyit nem is nagyot javított, mondhatom semmit, de teljesen mindegy, mert már azóta Mineshafter klienst használok. Na itt már nincs semmi lagg. Szerintem a TeamExtreme kliensben van a hiba.
2015. júl. 6. 04:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem lapos világban volt a TeamExtreme klienssel 70-80fps, míg a Mineshafter klienssel meg 200-250fps, ami nagyon jó. (Természetesen ugyanúgy lapos világban.)
2015. júl. 6. 04:29
 8/8 adventurer111 ***** válasza:
Bocsánat. Nálam sokat dobtak az fps-en a java változók egy normál gépen. De úgy néz ki hogy a gamer pc-k nél nem működnek.
2015. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!