Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az alábbi képet hogyan tudnám...

Az alábbi képet hogyan tudnám photoshopban kivágni a megadott kritériumok alapján?

Figyelt kérdés

Fehér hátter (#FFFFFF), a tárgy pozíciója és árnyéka marad. Nekem az árnyékkal van gond. Azt polygonal toollal, feather 14, kellene kivágni. Ebben van szükségem segítségre, mert annak nincs pontos határa, nem tudom hogy lehet kivágni.

Tudátok valami ötletet adni?

Én eddig úgy csináltam, hogy ctr+L, majd kivilásogsítottam a hátteret, az asztal maradékát befestettem feherrel. De az árnyék kicsit fura.


Ez az eredeti kép (lekicsinyítettem): [link]



2015. jún. 8. 13:57
 1/1 tabaki ***** válasza:
Én az árnyékot valami elmosott szélű folton kivágnám, és egy szorzás módú rétegen újra rátenném a fehér hátterű képre. De mivel eléggé problémátlan forma, lehet, hogy szórópisztollyal egyszerűen újrarajzolnám.
2015. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!