Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A psp-mnek hosszába csikos a...

A psp-mnek hosszába csikos a kijelzöje! Ez lehet szoftver hiba vagy kijelzö hiba? Most csereberélem de már 1 éve igy használták!

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy csíkos a kijelzője?

Meg a hosszában az a vízszintes akar lenni, tehát balról jobbra, nem fentről le?


Meg karcolt, vagy csak ha bekapcsolod akkor, meg játékok közben is?

Esetleg ha képeket is tudnál szerezni, az sokat segítene.

De így látatlanba nem tudom mi a gond.

2010. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Boccs!neharagudj sza**l tettem fel a kérdést!fentröl lefelé vannak a csikok a menüben is meg a játék közben is!


Pirosra állitottam a hátteret h láccodjan a csikok de zöld vagy világos kéknál nem láccik a csik!kijelzö hiba vagy szoftver hiba de sztem kijelzö!

2010. febr. 27. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, valószínű, hogy ez kijelző vagy egyéb hardveres probléma, ilyet semmilyen szoftver sem csinál.
2010. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagy szalagkábel hibás lehet még!!
2010. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!