Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy uj laptopom ami...

Van egy uj laptopom ami mindig konfigural es mikor eleri a 100%-ot nen tolt tovabb, egyszeruen megall. Valaki elmondana mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit, mikor, hogyan,
2015. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na leirom pontosabban. Bocsi, de angol billentyuzetem van, nincs ekezetem. Mikor bekapcsolom a laptopot, kiirja hogy "Windows-szolgaltatasok konfiguralasa

X% kesz.

Ne kapcsolja ki a szamitogepet."


Mikor eleri a 100%-ot, a laptop nem csinal semmit. Ha kikapcsolom, vagy kihuzom, akarmit csinalok vele, nem hasznal, mert a legkozelebbi bekapcsolasnal ujra elkezdi

2015. jún. 11. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd úgy egy kis(sok)ideig. Akár éjszakára. Ha nem jó akkor majd esetleg írj privátba.
2015. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én frissítésnél jártam így.Esetleg ezt megprobálhatod:vedd ki az aksit.Majd tedd töltöre.Kapcsold be a géped,Majd nyomdd a kikapcsológombot addig amíg ki nem kapcsol(akkor amikor megjelenik az alaplap logó).Majd tedd vissza az aksít és elvüleg jónak kell lenie.Nálam ez megoldotta.
2015. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!