Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a szofware felhasználói...

Mi az a szofware felhasználói szerződés? Ti mit gondoltok a távmunkáról az interneten?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 15:17
 1/5 A kérdező kommentje:
egy t betűt kihagytam szoftware
2010. febr. 28. 15:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Szoftver felhasználói szerződés.

Ingyenes progi futtatása során is rákérdez, el kell fogadni.

2010. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Helló, a távmunkaklubot felszámolták 2009.decemberben, most 2010. januártól Telework Kft. néven a tavmunka.net-en hirdeti magát. A networkon és néhány helyen nagyon rosszakat olvastam róla. Vigyázzatok vele! És az optimista hozzászólásokkal is vigyázzatok, mert vannak embereik erre is, hogy jót hirdessenek róluk.


Milyen cég az, ami e-mailben nem elérhető, se telefonon, csak faxon???

Írtam nekik, hogy ne küldjék a 17.000-es csomagot, visszajött az e-mail, hogy nem fogadnak üzenetet a vírusok miatt.


Átverés lesz az egész. Már 2008-ban is volt valami hasonló balhé velük, 2009-ben ugye a felszámolás, 2010-ben újrakezdik. 10-20.000 szabad munka van az oldalukon, de csak 1-2000 az elvégzett, miért zárják le a regisztrációt júniusban???


Én nem bízom bennük. A 2000 regisztrációs díjat befizettem, aztán találtam a sok rosszat a neten, így most annyit tudok tenni, hogy nem veszem át a 17.000-es csomagot. És remélem, hogy megúszom ennyivel.

Semmiféle kapcsolatba nem lehet velük lépni, max. a fax, de azt nem próbáltam még.


A regisztrációs oldalon újra beregisztráltam és a nevem mellé meg még néhány szabad rublikába beírtam, hogy nem kérem a csomagot. Aztán Print Screeneltem mindent, azt is, hogy regisztrálták ezt az üzenetemet.


Nagyon kell vigyázni, a főnöknőm járt úgy, hogy kapott egy nagy csomagot megrendelés nélkül, aztán vagy 1 hét múlva a 300.000 Ft-os számlát, és mivel nem postázta vissza 8 napon belül, valószínű nem ússza meg a csomag kifizetését. Amúgy 100 db-os genoterm 5.000 Ft volt, meg 2 GB-os pen drive 12.000 Ft, és hasonló árak. Nem jut eszembe a cég neve, de nagyon profik, ha átvetted a csomagot, majdnem annyi neked.

2010. jún. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Távmunka nagyon sok esetben átverés...
2010. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
00:37 én nem dőltem be nekik hál istenek, regisztráltam, de mikor láttam hogy be kell fizetni pénzt hagytam az egészet. Nem küldtem nekik semmilyen pénzt, egy párszor írtak e-mailt és egy levelet is, utána töröltem a regisztrációmat és békén hagytak. Szerintem nem kellene átvenned a következő küldeményüket, hanem visszaküldeni és neked is törölni magad. Én semmilyen munkáért nem vagyok hajlandó fizetni, nehogy már én fizessek azért hogy dolgozhassak.
2010. jún. 2. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!