Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egér vásárlás: Razer Abyssus...

Happymess kérdése:

Egér vásárlás: Razer Abyssus 2014 vagy Steelseries Kana v2?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egér vásárlás előtt vagyok, kezd meghalni régi hőn szeretett egerem, gondoltam most az egyszer rászánok többet az egész hajcihőre, 12 még pont az amit ilyenre egyszer az évben kiadnék, találtam is ezt a fent említett két darabot, szeretnék róluk valami kis tapasztalatot hallani, kinek melyik jött be, melyik nem, miért igen, miért nem?! Nekem nem számít a mérete, sem az hogy milyen fogással fogom, az számít viszont hogy minél pontosabb, precízebb legyen, Counter strike ozni szoktam ha szabad időm engedi, legfőképp erre kéne. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2015. jún. 13. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A szenzorja és az elektronikája mindkettőnek nagyon jó, a mikrokapcsolói és az anyagminősége a Kanának jobb. Plusz az 5 gombos egér, a Razer csak 3.
2015. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, azóta a kérdésemre rá párnapon belül vettem egy kanav2-őt, amit még azon a héten vissza is vittem, mivel a neten mindenki csak pozitívat írt róla, valószínűleg én rossz darabot kaphattam, de az az egér egy vicc volt, a gombok nyikorogtak, a görgője teljesen jellegtelen volt, csak forgott a semmibe, maga az egérnek ez a fényes, csúszós anyaga baromira rossz érzést nyújtott miközben használni próbáltam, a LOD(lift off distance) tehát amikor felemeled az asztalról meddig érzékeli még a szenzor azt nevetségesen magas, 1,5-2 cm magasságból még vígan csúszkált a kurzorom a képernyőn, a bal és jobb klikkek is nagyon kényelmetlenek voltak, nagy távolság van a közt hogy lenyomod a gombot és klikkel, ami pl egy heroes of the storm esetén vagy más mobákban kényelmetlen, a szenzort cs-ben teszteltem habár addigra már a hányinger kerülgetett az egértől, ott még majdnem megpróbáltam meggyőzni magam, hogy nem is olyan rossz ez, de később mikor megint próbálgattam volna az egeret, inkább csak vissza csomagoltam és visszavittem a boltba. ez saját vélemény persze, és ismétlem mivel az interneten nagyjából csak jókat olvasok róla, lehet hogy én pont kifogtam egy hibás darabot, de azért az egérért 1500ft ot sem adnék nemhogy 12-őt. Viszont kicsi utána járás után vettem 5500ft-ért akcióban egy Logitech G100S-t és megkell mondanom, hogy ez az egér baromira jó. Nagyon kényelmes a fogása, baromira pontos, első perctől kezdve megszerettem, pedig azt hittem már olyat keresek egy egérben ami nem is létezik. Azért persze, hogy ne legyen túl nagy az öröm ezzel is volt probléma, bal klikkje baromi hangosan nyikorgott, vissza is vittem kicserélték, a következő darab már nem nyikorgott, viszont a görgője is sokkal jobb volt mint az előző nyikorgósnak, mint kiderült az is hibás volt neki csak arra azt hittem gyárilag olyan. Azóta már eltelt egy hónap, és ennek is néha meg-meg nyikkan a klikkje, plusz a jobb klikkje, ha lenyomom kattanásig, és csak gyengén tartom nyomva, de nem klikkel még vissza irányba, elkezd ugrálni mintha nyomkodnám a jobb klikket. Kár érte pedig nagyon kényelmes, és főleg baromi pontos egérke.
2015. aug. 2. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!